EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS 1-4 KLASIŲ MOKINIAMS ,,PROGRAMUOJU ŽALGIRIO MŪŠĮ”

2021 m. gegužės mėn. 21d. panaudojant Vilniaus m. savivaldybės biudžeto lėšas, skirtas kultūros meno renginiams ir projektams įgyvendinti,  vyko edukacinis užsiėmimas 1-4 klasių mokiniams ,,Programuoju Žalgirio mūšį”. Į mokyklą atvykę istorikai ir programuotojai supažindino  vaikus su istoriniu Žalgirio mūšiu. Mokiniai tapo ne tik klausytojais, bet ir Žalgirio mūšio scenarijaus sudarytojais. Istorikas papasakojo apie Žalgirio mūšį, o  programuotojas mokė vaikus programuoti žaidimą ,,Žalgirio mūšis“. Edukacijos metu 1a klasės (mokytoja A.Vaikšnorienė), 1b klasės (mokytoja R.Kasperavičiūtė), 2b klasės (mokytoja R.Bakšienė), 3a klasės (mokytoja J.Čejauskienė), 4a klasės (mokytoja I.Baublienė) mokiniai  dėliojo kariuomenių judėjimo kryptis, kūrė scenarijus, pulkų išdėstymus, naudojant algoritmus buvo sukuriamas mūšio vaizdas. Pamokos pabaigoje dalyviai aptarė, kaip vaikų įsivaizdavimas skyrėsi nuo istorinių įvykių, demonstravo sukurtus žaidimus. Panaudoję virtualius akinius nukeliavo į 1410 m. liepos 15 dienos įvykius.