EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „SPALVŲ KODAS – EKSPERIMENTAI LABORATORIJOJE“

2021m. gegužės mėn. 13 d. panaudojant Vilniaus m. savivaldybės biudžeto lėšas, skirtas kultūros meno renginiams ir projektams įgyvendinti,  vyko edukacinis užsiėmimas „Spalvų kodas – eksperimentai laboratorijoje“. „Mėgintuvėlio“ laboratorijoje buvo suorganizuotas edukacinis renginys, sujungiantis mūsų valstybės istoriją, gamtos mokslus, chemijos eksperimentus į vieną visumą tam, kad moksleiviai patirtų mokslo džiaugsmą. Edukacijos metu 1a klasės (mokytoja A.Vaikšnorienė), 1b klasės (mokytoja R.Kasperavičiūtė), 2b klasės (mokytoja R.Bakšienė), 3a klasės (mokytoja J.Čejauskienė), 4a klasės (mokytoja I.Baublienė) mokiniai   dėvėjo apsauginius akinius, chalatus ir naudojosi tikrais cheminiais indais. Pradinukai susipažino ir atliko įdomiuosius chemijos eksperimentus, maišė spalvas,  išbandė kietą anglies dioksidą, laikė ugnį rankose.