„3D KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: MODELIAVIMAS IR SPAUSDINIMAS“

2021m. birželio 1 dieną 3a ir 4a klasės mokiniai dalyvavo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje edukacinėje programoje „3D kūrybinės dirbtuvės: modeliavimas ir spausdinimas“. Edukacijos metu moksleiviai susipažino su vis labiau populiarėjančiomis 3D modeliavimo ir spausdinimo technologijomis, sužinojo, kaip veikia 3D spausdintuvas, kaip ši technologija panaudojama ir pritaikoma pramonėje, kultūroje, mene. Buvo diskutuojama, kaip 3D spausdinimo privalumus galima panaudoti savo kasdienybėje, apžvelgtos dažniausiai 3D spausdinimui naudojamos medžiagos, jų skirtumai, privalumai ir trūkumai. Praktinėje kūrybinių dirbtuvių dalyje moksleiviai susipažino su pradedantiesiems skirtos 3D modeliavimo programėlės „Tinkercad“ galimybėmis bei išmoko sukurti individualų ir unikalų raktų pakabuką. Išsaugotą modelio rinkmeną perkėlus į 3D spausdintuvą, mokiniai turėjo galimybę stebėti 3D spausdinimo procesą, o vėliau ir pasidžiaugti galutiniu atspausdintu rezultatu.

Mokytoja Jolita Čejauskienė