IŠVYKA Į EUROPOS PARKĄ

2021m. gegužės 18 dieną 3a klasės mokiniai vyko į Europos parką. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Lobio paieškos“. Tai orientacinis žaidimas, kurio metu grupėmis pasiskirstę dalyviai, užuominų vedami, skubėjo nuo skulptūros prie skulptūros ir ieškojo dėlionės detalių. Suradę visas detales, sudėjo dėlionę ir išsiaiškino slaptažodį, kuris nuvedė prie laimėjimo – paslėpto „lobio“. Edukacijos metu mokiniai pamatė ir susipažino su įsimintinais Lietuvos bei pasaulio meno kūriniais, išgirdo intriguojančių pasakojimų apie „dinozauriškus kiaušinius“ ir „milžinišką krėslą“. Pabuvo namelyje, kuris išoriškai atrodo stabilus, bet, įlipus į vidų, pradėjo siūbuoti kaip laivas. Mokiniai patyrė daug smagių akimirkų.

Mokytoja Jolita Čejauskienė