TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją.  Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.  Besparnis būtų gyvenimas, tuščias, niūrus, vienareikšmis, jeigu jo nenušviestų vaikų šypsnys, jeigu šviesus vaiko juokas nepaglostytų mūsų širdies, meilei jo nepažadintų, nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai.

Birželio 1 d. Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos stadione vyko nuotaikingas renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti. Koncerte šoko šokių mokytojos Jūratės Tomkuvienės ruošti mokiniai. Ačiū ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėms, pradinių klasių mokytojoms, muzikos mokytojai Ritai Radzevičienei , fizinio ugdymo mokytojui Kęstučiui Bačkiui prisidėjusiems prie renginio.