EDUKACINĖ IŠVYKA Į ANYKŠČIUS

Spalio 14 dieną 7 ir I a klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Danute Drumžliene, Inga Orencaite ir istorijos mokytoja Janina Urbonavičiene dalyvavo edukacinėje išvykoje Anykščiuose. Mokiniai ir mokytojos aplankė rašytoj Jono Biliūno tėviškę, kur dalyvavo įdomioje paskaitoje apie rašytojo vaikystę. Taip pat aplankė knygnešių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių memorialinę sodybą-muziejų, kur dalyvavo paskaitoje apie knygnešius. Mokiniai ne tik klausė, bet ir patys noriai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie knygnešius, rašė plunksnomis bei maskavo knygas slėptuvėje, kurioje spaudos draudimo metais knygas slėpdavo patys knygnešiai Didžiuliai. Aplankytas Vorutos piliakalnis, Puntuko akmuo, Laimės žiburys bei Lajų takas. Išvykoje patirti įspūdžiai ir žinios ilgai liks atmintyje.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Inga Orencaitė