TARPTAUTINĖ EDUKACINĖ PARODA „LEISKITE MAN BŪTI SAVIMI…ANOS FRANK GYVENIMO ISTORIJA“

„Leiskite man būti savimi… – Anos Frank gyvenimo istorija“ minacijos prevencijai.

Kilnojamoji paroda sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji skirta Anos Frank gyvenimo istorijai (nuo gimimo 1929 m. iki mirties Bergeno- Belzeno koncentracijos stovykloje 1945 m.) – pateikiamos nuotraukos ir tekstai, pasakojantys apie mergaitę supusį pasaulį – Hitlerio iškilimą, II pasaulinį karą, žydų persekiojimą. Antroji dalis susieja Anos Frank istoriją su šiandienos aktualijomis – pasakojamos šiuolaikinių jaunuolių istorijos, atskleidžiama, kaip paaugliai suvokia patys save, kaip juos mato ir vertina kiti, kokios žmogaus teisių temos aktualiausios jaunam žmogui.
Kovo 2-3 d. vyko mokinių grupei mokymai. Po mokymų mokiniai tapo parodos gidais.  9-11 klasių mokiniai vedė užsiėmimus gimnazijos bendruomenei pasakodami Anos Frank istoriją ir keldami diskusijas apie žmogaus teisių aktualijas šiandien.