VOKĖ BĖGA 2020

Tradicinė bėgimo šventė „Vokė bėga“ šiemet vyko rugsėjo 18 dieną Trakų Vokės J.Tiškevičiaus dvaro sodybos parke. Puikus oras ir nuostabus kraštovaizdis leido į kroso bėgimą sukviesti daugiau nei 300 Trakų Vokės vaikų darželio bei Trakų Vokės gimnazijos auklėtinių. Vaikai bėgo skirtingas distancijas. Trumpiausią distancija (330 m) įveikė darželinukai ir ikimokyklinių grupių vaikai. Ilgesnėje distancijoje (660 m) varžėsi 1 – 4 klasių mokiniai. O dar ilgesnėse distancijose virė atkaklesnė kova… Greičiausiai 1 km distanciją įveikė Milana Karolina Drobinina (3 min. 17 sek.) ir Joris Paulius Našliūnas (2 min. 54 sek.). 3 km distancijoje varžėsi 27 dalyviai,  greičiausi buvo Rugilė Kaziūnaitė, kuri distanciją įveikė per 12 min. 11 sek. bei Vilius Tomašėvičius (9 min. 42 sek.). Mažiau dalyvių, vien tik vaikinai, bet kova ne ką prastesnė –  5 km bėgimo distancijoje greičiausiai 5 km. įveikė Benas Pakalnis, jo laikas – 17 min. 38 sek.  10 km. distancijai ryžosi tik vienas mokinys – Daniel Sakovič, jis tapo distancijos nugalėtoju, o distanciją įveikė per 37 min. 38 sek. Išskirtinis dėmesys mokyojams, o tiksliau vienai – Faridai Gimbickienei, kuri kartu su vaikais įveikė 1 km distanciją. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanomis. Sveikiname bėgimo šventės nugalėtojus, prizininkus ir dalyvius!