IŠVYKA Į LIETUVOS NACIONALINĮ RADIJĄ IR TELEVIZIJĄ

Sausio 13 d. 4a klasės mokiniai su mokytoja A. Vaikšnoriene vyko į Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją. Išvykos tikslas buvo paminėti Laisvės gynėjų dieną. Mokiniai pamatė ne tik ten eksponuojamą ekspoziciją, bet ir istorines sausio 13-osios vietas: apšaudytas patalpas, radijo ir televizijos studijas, kuriose dirbo žurnalistai tą tragišką naktį. Visiems buvo įdomu išgirsti pasakojimus, kaip jautėsi tuo metu ten dirbę žmonės. Taip pat mokiniai lankėsi ir LRT muziejuje, kur sužinojo apie pirmuosius televizijos gyvavimo metus, pamatė seniausią aparatūrą bei įrangą. Ekskursijos dalyviai pamatė ir pirmąją televizijos studiją, kurioje dabar filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“. Apžiūrėjo ir pamatė, kur ir kaip ruošiamos ir filmuojamos įvairios laidos ir koncertai.