ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUJE

Iliuzija- tai iškraipyta pojūčų  interpretacija, kai realybė suvokiama ne tokia, kokia ji yra. Dažniausiai pasitaiko bei geriausiai suprantamos – optinės iliuzijos.  Ir visgi tai- mokslas, mistika ar apgaulė?  Į šiuos klausimus bandė atsakyti 3a klasės mokiniai kartu su mokytoja Inga Baubliene lankydamiesi  energetikos ir technikos muziejuje. Šios edukacijos metu mokiniai ir mokytoja sužinojo, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas, pareidolija ar dirbtinės perspektyvos. Muziejuje mokiniai susipažino su judančiais paveikslėliais ir interaktyvių eksponatų pagalba atrado stulbinančių optinių apgaulių. Tai tikrai gera vieta ne tik įdomiai praleisti laiką ir susipažinti su įvairiomis iliuzijų formomis, bet ir linksmai pabūti su klasės draugais.