IŠVYKA Į „AUGŲ ŪKĮ“

Birželio 4 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Aiste Vaikšnoriene lankėsi „Augų ūkyje“ Didžiasalio kaime. Mokinius priėmė dzūkuojanti šeimininkė Gražina, kuri vedė edukaciją „Kaip gimsta sūris“. Gražina papasakojo, kaip gaminamas sūris, pamokė mušti sviestą, kurį vėliau visi ragavo su kaimiška duonele ir šviežiu pieneliu bei ką tik pagamintu saldaus pieno sūriu. Vėliau mokiniai aplankė visą ūkį, apžiūrėjo povus, viščiukus, žąsiukus, vištas ir jų tik ką padėtus, dar šiltus kiaušinius. Užsuko į arklidę, kurioje maitino, glostė, šukavo arklius ir ponius. Apžiūrėjo karvidę, pabandė „pamelžti“ medinę karvę. Vėliau pramogavo, t.y. važinėjosi karieta, suposi sūpynėse, jojo ant netikro arklio, pjovė rąstą, kalė vinis.