VAIKŲ GYNIMO DIENOS ŠVENTĖ

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Besparnis būtų gyvenimas, tuščias, niūrus, vienareikšmis, jeigu jo nenušviestų vaikų šypsnys, jeigu šviesus vaiko juokas nepaglostytų mūsų širdies, meilei jo nepažadintų, nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai.

Gegužės 31 d. 10 val. Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos stadione vyko renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti. Renginys prasidėjo koncertu. Koncerte šoko ir dainavo mokytojų Kęstučio Bačkio, Jūratės Tomkuvienės, Ritos Radzevičienės ruošti mokiniai.

Po koncerto vyko 5-III klasių orientacinės  – dalykinės  varžybos, o pradinių klasių mokiniai ant asfalto kreidelėmis piešė vaikystę.

Pirmos vietos laimėtojai buvo apdovanoti arbūzu, o visi kiti vaišinosi ledais.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie renginio.