INTEGRUOTAS PROJEKTAS „SKUBĖKIME SKLEISTI GĖRĮ“

Šių metų gegužės 16 dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje vyko integruoto rusų (užsienio) kalbos, dailės, muzikos bei informacinių technologijų projekto „Skubėkime skleisti gėrį“ pristatymas.

5-8 klasių mokiniai atliko daug linksmų dainų iš senų animacinių filmukų. Tai buvo dainos apie draugystę, mandagumą, apie pagarbą kitiems, meilę, užuojautą, apie gerus darbus, kurie gali pakeisti pasaulį, padaryti jį saugesniu ir taikesniu. 5 klasės mokiniai – Darius, Edvinas ir Danielius inscenizavo dviejų žąsiukų-išdaigininkų istoriją, kuri pasakoja apie gebėjimą dėl netinkamo elgesio mandagiai atsiprašyti mylimos senelės. Kiti mokiniai paruošė daug spalvingų piešinių parodai, skirtai dainų herojams. Visiems buvo linksma ir smagu!!!