ĮVYKO SKAITOVŲ KONKURSAS ANGLŲ KALBA

Gegužės 13 d. mokykloje įvyko subtilus ir lyrika dvelkiantis renginys – 5-9 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „All the world is a stage“ (liet. „Visas pasaulis yra scena“). Šis garsus V.Šekspyro posakis buvo įkvėpimas susirinkti ir švęsti poeziją. Nustebome, kiek puikių ir gabių skaitovų turi Vilniaus Trakų Vokės gimnazija. Nuo juokingų eilėraščių vaikams iki meilės lyrikos – viskas susipynė ir tapo tikrai elegantišku renginiu.

Elegancijos pridėjo ir anglų kalbos mokytojos Jolantos Chludokienės iniciatyva skoningai išpuošta mokyklos aktų salė. Sceną puošė gėlės, mokinių piešti garsių anglų poetų ir dramaturgų portretai.

Konkurse teisėjavo anglų kalbos mokytojai John Omolo, Jolanta Chludokienė ir Edita Rumbutė.

Pagrindinius prizus – populiarias knygas anglų kalba – įsteigė Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos administracija.

Konkurso nugalėtojai:

5 klasės pogrupyje