IŠVYKA Į SPEKTAKLĮ

Anos Frank dienoraštis – vienas iškalbingiausių ir labiausiai jaudinančių holokausto liudijimų. Slapstydamasi nuo nacių Amsterdame su šeima ir draugais, Ana rašė dienoraštį nuo 1942 m. birželio 12 d. iki 1944 m. rugpjūčio 1 d. Ji mirė Bergen – Belzeno koncentracijos stovykloje 1945 metais nesulaukusi šešioliktojo gimtadienio. Vienintelis iš besislapsčiusio aštuoneto išgyveno tik Anos tėvas, kuris ir įvykdė dukters norą – paskelbė jos dienoraštį. Nuo to laiko dienoraštis išverstas į 55 kalbas, išleistas 25 milijonų tiražu. Jame Ana aprašė gyvenimą slėptuvėje, paaugliškas problemas,  gimstančius jausmus, savęs atradimą ir negęstantį tikėjimą gėrio pergale prieš blogį.

Balandžio 15 d. 7a, 7b, Ia, II, III ir IV gimnazijos klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis Danute Drumžliene, Inga Orencaite ir istorijos mokytoja Reda Našliūniene vyko spektaklį tragikomediją „Kai žmonės vaidino Dievą“. Tai vienos mergaitės istorija pagal F.Goodrich, A. Hacketto ir V. Kesselmano pjesę „Anos Frank dienoraštis“. Istorija žmogiškumui ir meilei atminti. Mokiniams ir mokytojoms labai patiko netradicinė pamoka- spektaklis, visi liko sukrėsti tragiška žydų tautos istorija, sužavėti aktorių vaidinimu, pagrindinį Anos Frank vaidmenį atliekančiai aktorei Simai Tarvydaitei mokiniai įteikė gėlių.