2A KLASĖS MOKINIŲ IŠVYKA Į MALŪNĄ

Vieną gražų pavasario rytą mokytoja Inga Baublienė su savo mokiniais išvyko į Vievio UAB ,,Malsena Plius“ malūną.  Atvykę sugužėjome  į  UAB ,,Malsena Plius“ malūno kepyklėlę ir pasiruošėme tapti kepėjais. Pirmiausia išklausėme kepyklėlės darbuotojos pasakojimą apie meduolių ir bandelių kepimo technologiją,  o vėliau, apsijuosę  prijuostes  ir pasipuošę kepėjų kepuraitėmis, kepyklėlėje  minkėme  ir kočiojome tešlą, gaminome  meduolius ir palikome krosnyje juos kepti. Kol meduoliai kepė, apžiūrėjome UAB ,,Malsena Plius“ malūno patalpas, pamatėme seną duonkepę krosnį, senovinį grūdų malimo malūną. Belaukiant, kol iškeps meduoliai, laikas neprailgo ir netrukus kepyklėlės darbuotojos jau laukė su iškepusiais meduoliais, o mums  beliko juos papuošti įvairiaspalviais glajais. Papuošę meduolius ir sudėję juos į maišelius, smagūs išskubėjome atgal į mokyklą.