EDUKACINĖ IŠVYKA Į IKEA

Balandžio 5 d. 3a klasės mokiniai, lydimi mokytojos A. Vaikšnorienės, lankėsi prekybos centre IKEA, kuriame mokiniai mokėsi dirbti komandoje, o, pasak skyriaus personalo vadovės Sandros, tai didelė sėkmė versle. Visų pirma mokiniai išbandė savo jėgas „Protmūšyje“ – apie Švedijos ir Lietuvos gamtos panašumus ir skirtumus. Tada žaidė žaidimą „Surask slaptą IKEA kodą“, kurio prizas – ledų porcija. Vėliau mokiniai susipažino su grafinio dizaino koncepcijos reikšme organizacijos komunikacijoje ir grafikos dizaineriu. Suprato, iš kur ir kaip parduotuvėje atsiranda įvairūs užrašai, prekių ženklai ir pan. Mokiniai komandomis kūrė ir sekė pasakas iš lipdukų. Ačiū Adonio Kasperskij mamytei, padėjusiai surengti šią išvyką.