3A KLASĖJE SVEČIAVOSI ARCHEOLOGAS

Balandžio 2 d. mokytojos A. Vaikšnorienės 3 a klasėje svečiavosi Lietuvos nacionalinio muziejaus archeologas dr. Gediminas Petrauskas, kuris vedė edukacinę pamokėlę apie archeologų darbus, nuotykius ir atradimus. Archeologas pristatė radinius – puodo šukes, senovines sages, akmeninius kirvukus, titnago įrankius ir kt.. G. Petrauskas papasakojo, kad šiuo metu vykdo tyrimus Vytauto Didžiojo gimtinės apylinkėse, t.y. Bedugnės kaime prie Senųjų Trakų. Jis pakvietė mokinius vasarą prisijungti prie archeologų ir išbandyti  šio darbo specifiką. Mokiniai suprato, kad archeologo darbas labai sunkus, bet labai įdomus ir, svarbiausia, reikalingas. Dėkojame Ąžuolio Kasperavičiaus mamytei už suorganizuotą pažintį.