KONFERENCIJA „JAUNASIS EINŠTEINAS“

Mūsų gimnazijos 4 b klasės mokiniai dalyvauja Geothe’s instituto projekte „Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“ (CLILIG @Litauen programa). Užsiėmimus veda vokiečių kalbos mokytoja I. Uždavinienė kartu su klasės mokytoja R. Bakšiene.  Šiuose užsiėmimuose mokiniai atlieka daug tyrimų ir bandymų. Ketvirtokams labai patiko eksperimentas  su mašinomis, kurį nutarė jie pristatyti kitiems mokiniams.

Kovo 7 dieną  4 b klasės mokiniai Juozas Puodžiūnas ir Liutauras Vaičiūnas dalyvavo pradinių klasių konferencijoje  „Jaunasis Einšteinas“, kuri vyko Kauno Valdo Adamkaus gimnazijoje. Mokiniai pristatė eksperimentą „Mano mašina“ . Berniukai papasakojo, kaip linksmai  su draugais galima  leisti laiką ir pademonstravo, kaip  iš natūralių, nesudėtingų priemonių galima pasigaminti mašinas, varomas oro balionu, bei sukučius, kurie rieda veikiami inercinės jėgos. Už dalyvavimą konferencijoje mokiniai buvo apdovanoti „Jaunojo Einšteino“ ženkleliais, padėkos raštais bei  gavo dovanų: eksperimentams atlikti  padėklus, po knygą, saldumynų. Dėkojame Juozo tėčiui Mindaugui Puodžiūnui už pavėžėjimą.