1-4 KLASIŲ NETRADICINIS KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS

Kovo 8 d., per 2-4 pamokas, vyko netradicinis pradinių klasių Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimas – „Protų mūšis“, kurį organizavo ir vedė mokytojos Inga Baublienė ir Aistė Vaikšnorienė. Mokiniai ne tik turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, jos įžymius žmones, bet ir ugdyti toleranciją tarp bendraamžių. „Protų mūšyje“ dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai, kurie atsitiktinai buvo sugrupuoti komandomis. Juk kuo daugiau komandų, tuo kova tik įdomesnė ir atkaklesnė! Laimėjo mokinių komanda, kuri daugiausiai žinojo apie Lietuvą. Laimėjusios komandos nariams buvo įteiktos padėkos, o visi „Proto mūšio“ dalyviai buvo apdovanoti siurprizais – ženkliukais su trispalve. Mokiniai įsisegė ženkliukus ir džiaugėsi, kad gyvena laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje!