2 A KL. IŠVYKA Į VALDOVŲ RŪMUS

Pasitikdami  Kovo 11-ąją, 2A klasės mokiniai kartu su mokytoja Inga Baubliene išvyko į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus. Keliaudami po archeologinę ekspoziciją susipažino su Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos autentiškų mūrų liekanomis. Sužinojo, kurie valdovai ir kada juos galėjo statyti. Valdovų rūmuose mokiniai su gide kalbėjo apie Lietuvos didįjį kunigaikštį Gediminą. Naudodami šešėlių teatro lėles ir patys tapę legendiniais veikėjais, vieni kitiems suvaidino Vilniaus miesto įkūrimo legendą. Mokiniai su mokytoja ieškojo atsakymų, koks ženklas tapo Gediminaičių dinastijos simboliu. Edukacinėse dirbtuvėse mokiniai pasigamino istorinę vėliavėlę su Gediminaičių stulpais, panašią į tą, kuri vienijo mūsų karius Žalgirio mūšyje. Juk tik kalbėdami su vaikais apie mūsų istoriją, tautiškumą ir vertybes ugdysime vaikų pilietiškumą,   meilę ir atsakomybę už savo krašto istoriją.