APSILANKYMAS JAPONIJOS AMBASADOJE

Kovo 5 d. Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos penktokai lankėsi Japonijos ambasadoje Vilniuje. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurio tema – Japonijos visuomenė ir kultūra. Ambasados atstovė vaikams vaizdžiai papasakojo apie Japonijos tradicijas, japonų šeimos gyvenimą, plačiau apie vaikų gyvenimą, populiariausias nacionalines šventes ir, žinoma, maistą. Apsilankymas praplėtė vaikų akiratį, skatino tarpkultūriškumą bei nuoširdų susidomėjimą diplomatiniu darbu. Japonijos ambasados pavyzdys parodė, kad savo šalies atstovavimas svetur yra labai įdomi sritis, atnešanti naudos savo pačių ir kitų šalių kultūrų pažinimui ir populiarinimui.

Vaikai buvo paraginti toliau domėtis Japonija bei sekti informaciją ir dalyvauti Japonijos ambasados organizuojamuose renginiuose Lietuvoje.

Informacijos ir nuotraukos autorė anglų kalbos mokytoja Edita Rumbutė