2A KLASĖS EDUKACIJOS

Pasibaigus I pusmečiui aptariami  ne tik  mokslo rezultatai ir pasiekimai, bet ir edukaciniai renginiai bei išvykos.  2a klasės mokiniai kartu su mokytoja Inga Baubliene žinių ir teigiamų emocijų sėmėsi įvairiose įstaigose.

Pirmoji ekskursija kartu su klasės vadove buvo į Valstybės pažinimo centrą, kuriame mokiniai sužinojo, kodėl Lietuvai vadovauja būtent Prezidentas? Ką jis veikia darbo dienomis ir kuo užsiima laisvalaikiu? Kokias dovanas Lietuvai yra padovanoję kitų šalių atstovai ir kodėl priimta jomis keistis? Dar daug naudingos informacijos apie Lietuvą mokiniai ieškojo naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais. 2a klasės mokinukai buvo pakylėti ir įkvėpti dalyvaudami pilietiškumo ir patriotiškumo pamokoje.

Ar matėte, kaip kuriamos nacionalinio operos ir baleto teatro dekoracijos, sceniniai kostiumai? Tokią galimybę turėjo 2a klasės mokiniai apsilankydami operos ir baleto teatro užkulisiuose. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro įkūrimo istorija, veikla, įvairių teatro tarnybų darbu. Labiausiai vaikams patiko, kuomet kiekvienas galėjo pamėginti ir įsijausti į spektaklio herojaus vaidmenį ir pasimatuoti kostiumą ar išbandyti savo jėgas fechtuodamiesi  špagomis. Ir, žinoma, paragauti  šokolado, kaipgi be jo operos ir baleto teatre.

Kaipgi Kalėdinė eglutė be žaisliuko? Tad žaisliuką 2a klasės mokiniai  pasigaminti nusprendė V. Kasiulio dailės muziejuje. Kiekvienas, pasitelkęs savo fantaziją, išradingumą, pasigamino žaisliuką, kuriuo papuošė klasėje esančią eglutę.

Gaminti  nykštukus ir kepti sausainius nuvykome į sodybą ,,Grikucis“. Šeimininkai pasitiko su vaišėmis: krosnyje kepta duona ir bulvėmis, liepžiedžių arbata. Sočiai prisivalgius, patiems išsikepus sausainių ir pasigaminus nykštukus, aplankė ,,Girinis“, kuris iš miško gyventojų atnešė dovanų.

Prieš pat  žiemos atostogas 2a klasės mokinio Dainiaus Babraičio  tėvelis Marius pasikvietė į savo darbovietę UAB ,,Dvarų keramika“. Joje susipažinome su molio savybėmis, sužinojome, kokios būna krosnys, ir pasigaminome darbelį iš molio.

Sausio 15dieną klasėje sulaukėme svečių, kurie papasakojo daug įdomių faktų apie dinozaurus. Taip pat mokiniai galėjo pasijusti tikrais archeologais. Su gautais archeologo įrankiais savarankiškai skaptavo gipsines lenteles ir ieškojo pasislėpusių fosilijų – prieš milijonus metų išnykusių dinozaurų griaučių. Mokiniai už puikų darbą ir žinias apdovanoti diplomais.