MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Sausio 29 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Žodžiai iš vaiko širdies“ I etapas. Susirinkusius meninio skaitymo konkurso dalyvius, mokytojus ir svečius pasveikino 2a ir 2b klasių mokytojų Dianos Šaulinskienės ir Ingos Baublienės paruošti mokiniai, kurie suvaidino Eduardo Mieželaičio poemą „Zuikis Puikis”.

Konkurse dalyvavo 19 mažųjų skaitovų. Džiaugiamės mokinių pasiruošimu bei eilėraščių pasirinkimu. Skaitovus vertino meninio skaitymo konkurso komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Našliūnienė ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Inga Orencaitė. Visi dalyviai pasirinktus eilėraščius deklamavo puikiai ir buvo nelengva išrinkti du pačius geriausius skaitovus, kurie gimnaziją atstovaus vasario 5 dieną II konkurso etape Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykloje. Taigi, po ilgų diskusijų ši garbė patikėta 1a klasės mokiniui Nikui Levickiui (mokinį ruošė mokytoja Jolita Čejauskienė), deklamavusiam Leonardo Gutausko eilėraštį „Praustynės”, ir 4b klasės mokinei Jutai Aliukonytei (mokinę paruošė mokytoja Rita Bakšienė), kuri skaitė Kęstučio Kasparavičiaus pasaką „Ginčas”.
Sveikiname I etapo konkurso nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės II konkurso etape.

Konkurso organizatoriai