IŠVYKA Į BENDROVĘ „THERMO FISHER SCIENTIFIC BALTICS“

Tęsdami projektinę veiklą „Šok į tėvų klumpes” 8 kl mokiniai kartu su auklėtoja Renata Kazlauskiene ir biologijos mokytoja Agne Avižieniene lankėsi didžiausioje pasaulio bendrovėje, kuri teikia produktus ir paslaugas mokslui „Thermo Fisher Scientific Baltics”.

Čia mus pasitiko 8 klasės mokinės Emilijos Rimšelytės mama Renata Rimšelienė. Ji kartu su kolege papasakojo apie biotechnologijos ištakas Lietuvoje, apie tai, kad šis  Lietuvos padalinys kuria, gamina ir pasaulio rinkose platina produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai yra plačiai naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

 99 proc. Vilniuje kuriamos produkcijos yra eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Lietuvoje šiuos produktus naudoja šalies universitetai, mokslo institutai, medicinos ir diagnostikos įstaigos, veterinarijos, maisto, miško institutų tyrimų centrai ir biotechnologijos kompanijos.

 „Thermo Fisher Scientific“ Lietuvos padalinyje dirba daugiau nei 700 aukštos kvalifikacijos specialistų, o visame pasaulyje daugiau kaip 65 000 darbuotojų.

Mokiniai aplankė keletą laboratorijų suprato, kad reikia stropiai mokytis, norint dirbti šioje bendrovėje , kurios misija : padėti kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

Dėkojame 8 klasės mokinės  Emilijos mamai Renatai Rimšelienei už galimybę apsilankyti šioje bendrovėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *