PROJEKTŲ SAVAITĖ „KŪRYBOS MARATONAS“

Lapkričio paskutinę savaitę vyko projektų savaitė “Kūrybos maratonas”, kurią organizavo Kūrybinės raiškos ir sportinės veiklos metodinės grupės nariai. Kiekvieną dieną gimnazijos mokiniams buvo sudaryta galimybė dalyvauti skirtingose edukacinėse veiklose.

Pirmadienį veiklas organizavo šokių mokytoja Jūratė Tomkuvienė, kuri mokinius supažindino su flamenko ie breiko šokių istorija, judesiais, ritmika, charakteristika, judesių kombinacijomis. Užsiėmimų metu buvo sukurtas flamenco šokio eskizas. Antradienį nuo pat  ryto sporto salėje skambėjo muzika, kviesdama mokinius į šokių maratoną. Šiai veiklai vadovavo kūno kultūros mokytojai Kęstutis Bačkis ir Marytė Naruševičienė. Trečiadienį technologijų mokytoja Renata Kazlauskienė su mokiniais kepė tradicinius mielinius kūčiukus, kuriais vaišino visus mokyklos bendruomenes narius, linkėdama ramybės ir susikaupimo laukiant ateinančių švenčių. Vėliau gimnazijos koridoriai pakvipo cinamonu, gvazdikėliais bei imbieru, nes mokiniai mokėsi kepti imbierinius sausainius ir pyragaičius. Ketvirtadienį muzikos mokytoja Rita Radzevičienė organizavo advento, žiemos bei kalėdinių dainų karaoke. O ketvirtadienio vakaras buvo rezervuotas 4 klasės mokiniams bei jų artimiesiems, kurie dalyvavo iššūkyje “Jeigu aš galiu, gali ir…”. Šią veiklą organizavo keramikos mokytoja Vida Juškaitė. Penktadienis buvo skirtas tiems, kurie mėgsta kurti rankdarbius. Technologijų mokytoja Renata Kazlauskienė su ugdytiniais kūrė advento vainiką, kuriuo papuošė gimnazijos foje ir žaismingus kalėdinius nykštukus, kurie sutūpė po kalėdine egle. Dailės mokytoja Aušra Venskutonienė su mokiniais kūrė fantastiško grožio kalėdinius atvirukus.

Ši netradicinė savaitė sulaukė didelio mokinių susidomėjimo ir dalyvavimo,  todėl tikimės, kad panašias veiklas organizuosime ir kitais metais. Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti diplomais bei saldžiomis dovanėlėmis.