PROJEKTAS „UŽ JŪSŲ IR MŪSŲ LAISVĘ“

Gruodžio 6 d. vyko projekto „UŽ JŪSŲ IR MŪSŲ LAISVĘ“, kurį vykdė 7a, 7 b, Ia, Ib, II, IV klasių mokiniai spalio- lapkričio mėn., pristatymas. Renginio vedėjos Milda Žvirblytė ir Jonė Visockaitė papasakojo apie Adolfą Ramanauską, jo veiklą, apie partizaninį judėjimą. Ia klasės mokiniai padainavo ,,Žalią dainą“, IV kl. vaikinai inscenizavo „Partizanų laiškus mylimosioms“, Aistė Norkūnaitė padeklamavo eilėraštį „Partizanas“, 7b ir Ia, klasių mokiniai per pamokas kūrė laiškus „Ką šiandien pasakyčiau partizanui?“, vieną iš jų perskaitė Jonė Visockaitė (Ia kl.), laiške papasakojo apie savo prosenelius partizanus, jų veiklą, likimus.

Ib kl. mokiniai kūrė eilėraščius apie partizanų gyvenimą, 7a kl. mokiniai iliustravo miško brolių gyvenimo sąlygas bunkeriuose.

Projektą kuravo istorijos mokyt. Reda Našliūnienė, lietuvių k. ir literatūros mokytojos Inga Orencaitė , Danutė Drumžlienė, Albina Korablikovienė. Stendus paruošė dailės mokytoja Aušra Venskutonienė.