KELIONĖ Į LONDONĄ

2018-11-22 IVG klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Jolanta Chludokiene ir mokytoja Maryte Naruševičiene vyko į ekskursiją po Londono miestą.

Londone mokiniai puikiai praleido laiką, lankė miesto žymiausius objektus bei vietoves. Visiems daug įspūdžių paliko Londono tiltas (London Bridge), Londono Taueris (The Tower of London), Šv. Pauliaus Katedra (St Paul‘s Cathedral), Big Beno laikrodis (Big Ben), Parlamento rūmai (Houses of Parliament), Vestminsterio rūmai (The Palace of Westminster), Londono akis (The London Eye), Trafalgaro aikštė (The Trafalgar Square), Bekingemo rūmai (Buckingham Palace), Kinų kvartalas (China Town), Oksfordo gatvė (Oxford Street) ir dar keletas kitų objektų. Be to, mokiniai lankėsi Londono muziejuose, kurie sužavėjo mokinius informacijos bei eksponatų gausa, įdomiais moksliniais tyrimais ir atradimais. O naktinis Londonas sužavėjo savo Kalėdine dvasia bei puošnumu.