„VILNIUS – EKOLOGIŠKAI NEABEJINGŲ MOKSLEIVIŲ MIESTAS“

Lapkričio 30 dieną Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyko baigiamasis projekto „Vilnius – ekologiškai neabejingų moksleivių miestas“ etapas, kurį  organizavo VšĮ Problemų sprendimo centras, o projektą rėmė Vilniaus miesto savivaldybės administracija.

Projekto tikslas – ugdyti Vilniaus miesto 7-11 klasių mokinių ekologinį sąmoningumą, neabejingą požiūrį į aplinką, skatinti moksleivių domėjimąsi Vilniaus miesto ekologinėmis problemomis, ugdyti požiūrį, kad nuo mūsų pačių priklauso ekologinių problemų sprendimas bei ką paliksime ateities kartoms. Konkurse dalyvavo 20 komandų iš 18 mokyklų. Mūsų gimnaziją atstovavo Ia klasės komanda: Milda Žvirblytė, Polina Kamilė Vaitkutė, Kirilas Kovalenko, Šarūnas Kuklys, Justina Pečiulytė, Emilis Vinkevičius ir biologijos mokytoja metodininkė Agnė Avižienienė. Kiekviena komanda turėjo sukurti filmuką ar pristatymą tema „Kaip norėčiau pakeisti savo aplinką, kad ji būtų ekologiška ir darni“? Projektas vyko spalio – lapkričio mėnesiais. Šiuo laikotarpiu visos komandos galėjo gilinti savo žinias apie atliekų rūšiavimą, gamtos išteklių taupymą, saugomas teritorijas, įstatyminę bazę dalyvaudami internetinėje viktorinoje. Finalinio renginio metu visi dalyviai varžėsi proto mūšyje, pristatė savo atliktus kūrybinius darbus. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir dovanomis. Mūsų gimnazijos komanda apdovanota ekskursija į Pavilnių regioninį parką, kuriame gidas supažindins mokinius su parko istorija ir nuostabiais vaizdais.

Parengė biologijos mokytoja Agnė Avižienienė

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *