„EKOLOGIŠKUMO VIRUSAS PLINTA 2018“

2018 m. lapkričio 23 dieną Vilniaus Tech parke vyko respublikinis aplinkosaugos konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2018“, kurį organizavo Vilniaus Žirmūnų gimnazija ir Jaunųjų Žaliųjų organizacija bei Vilniaus miesto Savivaldybė.

Mūsų gimnaziją atstovavo trys komandos: ,,Ekomanija‘‘ (5 kl. mokiniai su biologijos mokytoja Agne Avižieniene), „Eko žmogeliukai‘‘ (6 kl. mokiniai su fizikos, informacinių technologijų mokytoja Irina Dobrovolskaite) ir „Virusas Vokė“ (4b. kl. su mokytoja Rita Bakšiene). Konkurso tikslas – skatinti mokinius atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų atsiradimo ir sprendimo būdais. Konkurso metu moksleiviams buvo siekiama perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, ypatingą reikšmę teikiant tinkamam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui. Konkurse, atlikdami praktines – kūrybines užduotis,  mokiniai bendradarbiavo ir išradingai bei kūrybingai savo žinias taikė praktikoje.

Komandos apdovanotos padėkos raštais.