PASAULINĖ PAŠTO DIENA

Spalio 9 dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos pradinukai paminėjo Pasaulinę pašto  dieną.

Visų klasių mokiniai noriai atliko jiems skirtas užduotis. Pirmų ir antrų klasių mokiniai, išklausę mokytojų pasakojimo apie Lietuvos pašto kelią nuo pašto atsiradimo iki šių dienų, gamino vokus ir juos papuošė įvairiaspalviais piešiniais. Pasidžiaugę savo darbais, mažieji juos eksponavo pradinių klasių stende. Trečiokai ir ketvirtokai kūrė pašto ženklus ir mokėsi teisingai užrašyti gimnazijos adresą.  Vėliau savo darbus taip pat eksponavo stenduose prie savo klasių.

Paminėję Pasaulinę pašto dieną, pradinukai ir jų tėveliai dar keletą dienų grožėjosi darbeliais.