IŠVYKA Į NACIONALINĮ LANKYTOJŲ CENTRĄ

Spalio 5 dieną 4b klasės mokiniai su mokytoja Rita Bakšiene vyko į Saugomų teritorijų nacionalinį lankytojų centrą.

Ekspozicija – ne tik įdomi turiniu, bet visus nustebino vizualiais sprendimais. Įėję moksleiviai  pasijuto tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, debesys. Ketvirtokai susipažino su saugomų teritorijų sistema, valstybiniais gamtiniais ir kultūriniais rezervatais, draustiniais bei daug sužinojo apie nacionalinius ir regioninius parkus, saugomas gyvūnų ir augalų rūšis, kraštovaizdžio ypatumus. Mokiniai turėjo galimybę žiūrėti filmą paslaptingoje kino salėje, klausytis paukščių balsų, dalyvauti diskusijoje prie „kalbančio“ laboratorijos stalo bei nusifotografuoti prie Stelmužės ąžuolo vaikaičio.