EUROPOS KALBŲ DIENA PRADINĖSE KLASĖSE

Rugsėjo 26 dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos pradinukai paminėjo Europos kalbų dieną.

Šiais metais pradinukų šūkis – „Išmoksiu  kalbą ir keliausiu po Europą“. Visų klasių mokiniai paruošė plakatus, kuriuose nupiešė pasirinktų valstybių, į kurias norėtų nukeliauti, vėliavas, parašė keletą žodžių tomis kalbomis, suklijavo plakatuose paveikslėlius su tų šalių įžymiausiomis vietovėmis, pastatais. Užsienio kalbų mokytojos surengė linksmą mankštą, pritariant anglų, vokiečių, lenkų ir kt. užsienio kalbų dainoms. Joms talkino dešimtokai.

Baigiantis šventei kiekvienos klasės mokiniai ir mokytojos buvo apdovanoti knygelėmis „Europos Sąjungos valstybės“.