„VOKĖ BĖGA 2018“

Rugsėjo 11 dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje vyko bendruomenės renginys „Vokė bėga“, skirtas Adolfo Ramanausko – Vanago metams paminėti. Pirmieji prie starto linijos stojo Trakų Vokės darželio auklėtiniai: „Bitučių“, „Kiškučių“ ir „Boružėlių“grupių vaikučiai ir jų auklėtojos.

300 m. nuotolį greičiausia nubėgo Ema Pataškina, Vasarė, Ema Chludokaitė (Bitučių gr.), Deividas, Kotryna, Jorūnė (Kiškučių gr.); Danielius, Girius, Rusnė (Boružėlių gr.). Po jų startavo priešmokyklinio ugdymo grupės. Prizines vietas laimėjo Jonas Survila, Alicija Kunėjūtė, Laurynas Petkevičius (Drugelių gr.); Davidas Kapanadzė, Arnas Diumont, Markas Pulkauninkas (Voveriukų gr.). Visi vaikučiai gavo diplomus, dovanėles, kurias pagamino gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai su technologijų mokytoja metodininke Renata Kazlauskiene.

11.00 val. startavo 1 – 2 klasių mergaitės, o vėliau berniukai. Jiems 300 m. bėgimas neprailgo. Pirmieji atbėgo Deimantė Jakimauskaitė, Ana Kovalenko, Liepa Linkevičiūtė, Danielius Maževičius, Oskaras Petkevič, Pijus Gendzelis(1 kl.), Kiril Logvinenko, Faustas Raudeliūnas, Žilvinas Kopcikas(2 kl.). 3 – 4 klasių mokiniai bėgo 600 m. nuotolį. Po atkaklios kovos greičiausi buvo Ieva Rudokaitė, Justina Denovagis, Karolina Meškutytė(3 kl.); Liepa Galvelytė, Agnė Kalašnikovaitė, Mija Bazytė, Urtė Radiulytė(4 kl.); berniukai: Modestas Vitkovskij, Arijus Krušinskas, Andrius Rubcovas(3 kl.); Dovydas Boguševičius, Juozas Puodžiūnas, Tauras Galvelis (4 kl.).

Gimnazijos pagrindinio ir vidurinio ugdymo mokiniams bėgimas prasidėjo 12.00 val. ilgiausio (10000 m.) nuotolio bėgimu. Šiam bėgimui užsiregistravo 4 dalyviai. Jie finišavo taip: Miroslav Zniščinskij (IV kl.), Robertas Valiukevič (IV kl.), Daniel Sakovič (Ib kl.), Tomaš Kolesnik (Ib kl.). 5 kilometrų nuotolį pasiryžo įveikti 7a kl. mokinė Ieva Vinkevičiūtė (II vieta)ir mokytoja Renata Kazlauskienė (I vieta), o vaikinų, panorusių bėgti šį nuotolį, buvo 8. Pirmieji atbėgo Ignas Mugenis(III kl.), Benas Pakalnis(8 kl.),Daniel Jankauskas(5). Visas didelis būrys vaikinų ir viena mergaitė (Kamilė Beliūnaitė) bėgo į 3000 m. nuotolio trasą, kurią sėkmingiausiai įveikė: Aleksandras Kapanadzė(7b kl.), Nedas Razma(8 kl.) ir Deividas Tomaševičius(Ib kl.). Pats gausiausias būrys bėgikų stojo prie 1000 m. starto linijos. Nuaidėjus švilpukui, mergaitės, lenkdamos viena kitą, pasileido miško taku. Po kurio laiko pirmoji finišo liniją kirto Gabija Bulaukaitė(8 kl.), tuoj už jos Gabija Vdovčenko(8 kl.) ir Austėja Ašmegaitė(8 kl.). Po mergaičių startavo berniukai. Nepavejamas buvo Andrius Kančys(8 kl.), jam ant kulnų mynęs Vilius Tomaševičius(5) finišą pasiekė antras, o Mantas Matkevičius džiaugėsi trečiu rezultatu.

Labai šauniai renginio metu talkino teisėjų komanda, kurią sudarė mokiniai, kurie dėl įvairių priežasčių negalėjo rungtyniauti.