APKLAUSA

Parama mokyklai

Elektroninis dienynas

Archyvas

VILNIAUS TRAKŲ VOKĖS GIMNAZIJA GAVO KVIETIMĄ PRISIJUNGTI PRIE BANDOMOSIOS INTEGRALAUS GAMTAMOKSLINIO UGDYMO PROGRAMOS 5-8 KLASĖMS

LR ŠMM Ugdymo plėtotės centras gegužės mėnesį kvietė nebijančias iššūkių, iniciatyvias, inovatyvias ir kūrybiškai dirbančias mokyklas nuo 2018–2019 mokslo metų prisijungti prie integralaus gamtamokslinio ugdymo programą išbandančių mokyklų. Programoje bus  išskirtos integralios įvairius gamtos reiškinius siejančios temos, galimi kontekstai ir turinio apimtys, nurodomi ugdomi mokinių gebėjimai, pateikti galimų gamtamokslinių tyrimų ir užduočių pavyzdžiai.

Labai džiaugiamės, kad esame pakviesti dalyvauti „Integralaus gamtamokslinio ugdymo programos 5-8 klasėms“ išbandyme.

Gimnazijos komandą sudaro mokyklos gamtos mokslų mokytojai: fizikos vyresnioji mokytoja Irina Dobrovolskaitė, biologijos mokytoja metodininkė Agnė Avižienienė, chemijos vyresnioji mokytoja, chemijos mokslų daktarė Ina Razmislevičienė ir administracijos atstovė, kuruojanti gamtos mokslus, gimnazijos direktorė, fizikos mokytoja metodininkė Genė Talačkienė.

Nuo rugsėjo mėnesio 5-8 klasių mokiniams ir mokytojams atsiveria naujos, įdomios patirtys ir galimybės kitaip mokytis gamtos mokslų.