APKLAUSA

Elektroninis dienynas

Archyvas

KARJEROS PLANAVIMO ŽINGSNIAI

Karolio tėtis Vladas Garbovskis pakvietė 3b klasės mokinius apsilankyti savo darbovietėje – Trakų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

Išvykos metu sužinojome, kaip reikia elgtis gaisro metu, kaip tinkamai naudotis elektros prietaisais, susipažinome su pavojinga ugniagesio profesija, įranga, technika bei specialia jų apranga. Gaisrininkai papasakojo, kokius gelbėjimo darbus jie atlieka: gesina gaisrus ir gelbėja žmones, iš sudaužytų automobilių išlaisvina autoįvykių metu nukentėjusius asmenis, padeda gyventojams įvykus nelaimei buityje, talkina kitoms specialiosioms tarnyboms, gelbėja skęstančiuosius. Trečiokai patys galėjo apžiūrėti gaisrinės inventorių, įlipti į gaisrines mašinas bei aplankyti muziejų, kuriame daug sukauptų įdomių kolekcininko eksponatų. Ugniagesiai trečiokams padovanojo pamokų tvarkaraščius, gaisrinių mašinų trafaretus bei palinkėjo saugiai elgtis su ugnimi, o ištikus nelaimei skambinti 112.

Atsidėkodami vaikai padovanojo savo piešinius.