APKLAUSA

Elektroninis dienynas

Archyvas

DRAUGYSTĖS RATAS

Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos 3 b klasės mokiniai susirašinėjo laiškais su Vilniaus m. ,,Aušros“ m/d trečiokais. Mokytoja Rita kartu su trečiokais pakvietė juos į svečius, nes norėjo artimiau susipažinti bei parodyti Trakų Vokės apylinkes.

Gegužės 15 d. į svečius pas 3b klasės mokinius atvyko naujieji draugai bei jų mokytoja Valė. Visi mokiniai nekantriai laukė šio susitikimo. Linksmi ,,Aušros“ m/d trečiokai padainavo savo mokyklos himną, padovanojo mielas dovanėles. Mūsų mokyklos trečiokai sutiko naujus draugus ir visi kartu aplankė Trakų Vokės apylinkes. Apie J.Tiškevičiaus koplyčią papasakojo bažnytinio choro vadovė V. Mitkevičienė, LŽI Vokės filialo mokslininkė A.Bakšienė supažindino moksleivius su bulvių selekcijos ypatumais. Apsilankę dvare sužinojo įdomių istorijų apie grafo J.Tiškevičiaus gyvenimą. Vaikai perėjo visas dvaro menes, užsuko į biblioteką, nusileido net į rūsį, kuriame šiurpą kėlė tamsa ir „bildukai“, o lauke pūtė muilo burbulus. Vėliau trečiokai su dailininku O. Mašidlausku vaikščiojo po dvaro parką ir klausėsi įvairių istorijų apie išlikusius to laikmečio pastatus. Lietus sutrukdė tęsti kelionę prie Vokės upės, todėl grįžę į mokyklą visi mokiniai klasėje vaišino vieni kitus skanėstais, pasišnekučiavo ir susitarė susitikti rudenį ,,Aušros“ mokykloje. Vaikams ši išvyka labai patiko ir sutarta toliau tęsti draugystės ratą.