IŠVYKA Į ZOOLOGIJOS MUZIEJŲ

Balandžio 19 dieną 3a klasės mokiniai (mokyt. Rasa Damijonaitienė) ir 3b klasės mokiniai (mokyt. Rita Bakšienė) kartu su bibliotekininke Stanislava Sroda dalyvavo edukacinėje pamokoje, kuri vyko VU seniausiame Zoologijos muziejuje  Lietuvoje. Šis muziejus turi istorinę praeitį, siekiančią Žygimanto Augusto laikus.

Trečiokai susipažino su egzotinių ir Lietuvos žinduolių, bestuburių ir paukščių  ekspozicijomis. Mokiniai susidomėję stebėjo koralų, jūrų moliuskų kriauklių kolekcijas bei gintaro gabaliukų su inkliuzais kolekciją. Vaikai diskutavo apie retas ir nykstančias gyvūnų rūšis Lietuvoje, jų prisitaikymą prie aplinkos, apie aktualias gamtosaugines problemas. Trečiokams ši pamoka labai patiko, nes susipažino su mažiausiais, pavojingiausiais, nuodingiausiais, gražiausiais bei protingiausiais pasaulyje Zoologijos muziejaus gyvūnais.