KARJEROS PLANAVIMO ŽINGSNIAI

Balandžio 13 dieną 3b klasėje lankėsi Mato tėtis –  LR ŠMM švietimo ministrės patarėjas Marius Ablačinskas, kuris labai įdomiai ir žaismingai papasakojo trečiokams apie karjeros planavimo žingsnius. Mokiniai vardijo, kokias žino profesijas, bei dalinosi mintimis, kuo norėtų būti užaugę.

Dar ne visi vaikai apie tai pagalvojo, bet M. Ablačinskas nuramino, nes dar kiekvienas turi daug laiko pamąstyti. Svarbu pažinti save. Kai vaikai save pažins, bus lengviau apsispręsti, kuo jie norės būti. Visi kartu diskutavo apie profesijos pasirinkimą, galimybę geriau pažinti profesijų pasaulį. Mokiniams teko sudėlioti savo mintis į „stalčiukus“, kurių didžiojoje profesijų „spintoje“ yra labai daug. Mokytoja Rita Bakšienė pasidžiaugė savo mokinių aktyvumu, o trečiokai vieningai priėjo prie išvados, kad norint ko nors pasiekti, pirmiausia, reikia labai gerai mokytis.