Day archives: birželio 2nd, 2022

II VIETA VILNIAUS MIESTO PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ PIEŠINIŲ KONKURSE „MANO GERIAUSIO(S) DRAUGO(ĖS) PORTRETAS“

Sveikiname 2a klasės mokinę Simoną Polonskytę (mokytoja Aistė Vaikšnorienė), kuri  2022 m. gegužės  16 d.  vykusiame Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „MANO GERIAUSIO(S) DRAUGO(ĖS) PORTRETAS“ tarp 1–2 klasių mokinių laimėjo II vietą. Konkursą organizavo Vilniaus Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyrius, Senvagės gimnazija.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Birželio 1 d. Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos stadione vyko renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti. Koncerte šoko šokių mokytojos Jūratės Tomkuvienės ruošti mokiniai, dainavo 1 – II klasių mokiniai, kuriuos ruošė muzikos mokytoja Rita Radzevičienė ir klasių auklėtojai. Ačiū ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėms, pradinių klasių mokytojoms, muzikos mokytojai Ritai Radzevičienei, fizinio ugdymo mokytojui Kęstučiui …