APKLAUSA

Archyvas: 2018 spalio

Rodomas puslapis 1 iš 3123

PILIETIŠKUMO PAMOKA

Gimnazijos Ia klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Reda Našliūniene lankėsi Signatarų namuose. Vyko pilietiškumo pamoka „Lietuvos kelias į Valstybingumo atkūrimą“. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti Vokietijoje rastą ir į Lietuvą laikinai atvežtą 1918 m. Vasario 16 nutarimo dėl Nepriklausomos Lietuvos valstybės atstatymo aktą.

PROJEKTAS „SUŽINOK, PATIRK, IŠBANDYK“

Kasmet mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja Všį Trakų švietimo centro organizuojamuose projektuose. Šiemet šio centro organizuotame projekte „Sužinok, patirk, išbandyk“, kurį finansuoja Lietuvos mokinių neformaliojo vaikų švietimo centras dalyvauja mokinių grupės iš Trakų rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų, Trakų suaugusiųjų mokymo centro, Kaišiadorių suaugusiųjų mokyklos bei mūsų gimnazijos mokiniai.

Skaityti daugiau

PASAULINĖ PAŠTO DIENA

Spalio 9 dieną Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos pradinukai paminėjo Pasaulinę pašto  dieną. Skaityti daugiau

„NEPATOGUS KINAS“

Spalio 4 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja A. Vaikšnoriene dalyvavo kino festivalyje „Nepatogus kinas“.

Skaityti daugiau

SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ

Š. m. spalio 2 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Aiste Vaikšnoriene vyko į edukacinę saugaus eismo pamokėlę, kuri vyko naujai įsteigtoje saugaus eismo klasėje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Skaityti daugiau

3B KLASĖS IŠVYKA