Monthly archives: spalio, 2018

PILIETIŠKUMO PAMOKA

Gimnazijos Ia klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Reda Našliūniene lankėsi Signatarų namuose. Vyko pilietiškumo pamoka „Lietuvos kelias į Valstybingumo atkūrimą“. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti Vokietijoje rastą ir į Lietuvą laikinai atvežtą 1918 m. Vasario 16 nutarimo dėl Nepriklausomos Lietuvos valstybės atstatymo aktą.

PROJEKTAS „SUŽINOK, PATIRK, IŠBANDYK“

Kasmet mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja Všį Trakų švietimo centro organizuojamuose projektuose. Šiemet šio centro organizuotame projekte „Sužinok, patirk, išbandyk“, kurį finansuoja Lietuvos mokinių neformaliojo vaikų švietimo centras dalyvauja mokinių grupės iš Trakų rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų, Trakų suaugusiųjų mokymo centro, Kaišiadorių suaugusiųjų mokyklos bei mūsų gimnazijos mokiniai.

SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ

Š. m. spalio 2 d. 3a klasės mokiniai su mokytoja Aiste Vaikšnoriene vyko į edukacinę saugaus eismo pamokėlę, kuri vyko naujai įsteigtoje saugaus eismo klasėje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.