Monthly archives: gegužės, 2018

IŠVYKA Į „BARCLAYS“ ĮMONĘ

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ organizuoja  projektą ,,Ateities inžinieriai” – tai profesinio orientavimo vizitų ciklas, kurio metu siekiama supažindinti 9-12 kl. mokinius su informacinių technologijų bei inžinerinėmis specialybėmis ir galbūt paskatinti jas pasirinkti tolimesnei karjerai.

„MATEMANIJA 2018“

Gegužės 28 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Edvinas Aliukonis, Rūta Ribikauskaitė, Jonė Visockaitė, Deimantė Kojytė, Adomas Kalašnikovas ir Dominykas Ruzgel su matematikos mokytojomis Jūrate Bendoraityte ir Farida Gimbickiene vyko į Vilniaus Minties gimnazijoje rengtą tradicinį matematikos konkursą „Matemanija 2018“. Mokiniai sprendė įdomias matematines užduotis. Mūsų gimnazijos mokinių komanda laimėjo antrą vietą. Džiaugiamės ir sveikiname juos. Diplomas …

IŠVYKA Į KAUNĄ

Gegužės 10 d. 7, 8a, 11, 12 klasių mokiniams gimnazijos administracija už gimnazijos garsinimą, už gerą pažangumą, lankomumą, už dalyvavimą renginiuose ir veiklose, skirtose Valstybės šimtmečiui paminėti, padovanojo kelionę į Kauną.