APKLAUSA

Archyvas

Archyvas: 2018.02.13

DĖL PRIĖMIMO Į VILNIAUS MOKYKLAS

Informuojame, kad priėmimas į Vilniaus miesto mokyklas vyks elektroniniu būdu nuo kovo mėn.

Prašymus e. sistemoje galėsite pateikti nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. gegužės 31 d. Prašymo pateikimo laikas neturi įtakos priėmimui.

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu priėmimo tvarka, e. sistema ir mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapis atnaujinami. Nuo kovo 1 d. prisijunkite prie e. sistemos (https://svietimas.vilnius.lt/) ir susipažinkite su pasikeitusia priėmimo tvarka bei mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapiu.

Kviečiame sekti informaciją dėl priėmimo Vilniaus Trakų Vokės  gimnazijos ir Vilniaus miesto savivaldybės internetinėse svetainėse.

2018 M. VASARIO 16-ĄJĄ VILNIUJE – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI SKIRTA ŠVENTINĖ JAUNIMO EISENA

Lietuvos valstybės keliu

2018-ųjų Vasario 16-ąją Vilniuje – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta šventinė jaunimo eisena.

Iš senosios Lietuvos valstybės centro – iš Šventaragio slėnio, nuo Valdovų rūmų ir Katedros, kurioje ilsisi Vytautas ir kiti didieji kunigaikščiai – bus einama pro Signatarų namus, Didžiojo Vilniaus seimo rūmus, Aušro Vartus į Rasų kapines, prie daktaro Jono Basanavičiaus kapo, už Tėvynės laisvę žuvusių savanorių kapų.

Tai kelias – jungiantis mus su Lietuvos valstybe ir jos kūrėjais. Einame juo, kad nusilenktume protėviams ir prisimintume turintys savo namus istorijoje.

Eisena pradedama 10 val. Katedros aikštėje prie Gedimino paminklo, baigiama – 11.30 val.  Rotušės aikštėje. Skaityti daugiau

VILNIAUS MIESTO MERO PAVADUOTOJOS EDITOS TAMOŠIŪNAITĖS SVEIKINIMAS