APKLAUSA

Archyvas: 2017 gruodžio

Rodomas puslapis 1 iš 212

2A KL. ADVENTO VAKARONĖ

Gruodžio 12 d. 2a klasėje vyko Advento vakaronė. Prieš vakaronę mokiniai mokėsi savo rankomis gaminti šiaudinius sodus, juos verti mokė mokinio Ąžuolio mamytė Alma Kasperavičienė. Vaikai įsitikino, kad tai didelės kantrybės, susikaupimo ir kruopštumo reikalaujantis darbas, suprato, kad ne kiekvienas iš pirmo karto gali įvaldyti šį kūrybos procesą.

Skaityti daugiau

ADVENTINĖ-KALĖDINĖ VAKARONĖ „KALĖDŲ STEBUKLO BELAUKIANT“

Gruodžio 20 d. gimnazijoje vyko Adventinė – Kalėdinė vakaronė „Kalėdų stebuklo belaukiant“.

Linkime visiems gražių, jaukių Šv.Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

ATVIROS ERDVĖS ŽIEMOS ATOSTOGŲ METU

Skatindami aktyvų laisvalaikio leidimą ir fizinį aktyvumą, kviečiame gimnazijos bendruomenės narius (mokinius, jų tėvelius, mokytojus) į sporto salę, biblioteką, sporto aikštyną.

Atviros erdvės žiemos  atostogų metu
     Sporto salė Biblioteka

Kitos erdvės

Sporto        aikštynas
8-13 val.

I-III-V – mokyt. K.Bačkis ir M.Naruševičienė

II-IV – pradinių klasių mokytojos

8-16 val. FOJE

8-16 val.

(stalo tenisas, stalo žaidimai)

atviras

2B. KLASĖS IŠVYKA

2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Rasa Kasperavičiūte lankėsi Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Mokiniai susipažino su neregių knygomis, jų darbais. Didžiulio susidomėjimo sulaukė brailio raštas, kuriuo net pavyko parašyti.

GIMNAZIJOJE ĮŽIEBTA KALĖDINĖ EGLUTĖ

2017 m. gruodžio 13 d. gimnazijoje buvo įžiebta Kalėdinė eglutė.

STEAM PROJEKTAS „ATEITIES KODAS“

Vilniaus Trakų Vokės gimnazija bendradarbiaudama su VŠĮ ,,AMICI ART“ ir šalies mokyklomis nuo 2017 m. spalio mėnesio vykdė STEAM projektą ,,Ateities kodas“. Skaityti daugiau

Rodomas puslapis 1 iš 212