Day archives: lapkričio 10th, 2017

VILNIAUS MIESTO MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KVADRATO VARŽYBOS

2017 m. lapkričio 10 d.  Vilniaus Trakų Vokės gimnazija organizavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybas, kuriose susitiko keturios ketvirtų klasių komandos: Vilniaus Grigiškių pradinės mokyklos, Vilniaus Grigiškių gimnazijos, Vilniaus Vaduvos darželio–mokyklos ir Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos. Mūsų gimnazijos ketvirtokai iškovojo I-ąją vietą. Sveikiname!!!

SVEIKATOS ŽINIŲ VARŽYTUVĖS „SVEIKATOS SKRYNIA“

Lapkričio 9 dieną mūsų gimnazijos 6a klasės komanda ,,VITAMINAS C“, kurią sudarė Mantė Babraitytė, Liepa Rudokaitė, Vaiva Vitkauskaitė, Smiltė Gibavičiūtė ir biologijos mokytoja Agnė Avižienienė vyko į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą ir dalyvavo 5-6 klasių komandų sveikatos žinių varžytuvėse ,,Sveikatos skrynia“.