APKLAUSA

Elektroninis dienynas

Archyvas

Archyvas: 2017 rugsėjo

ŠVENTINIS KROSO BĖGIMAS „VOKĖ BĖGA“

KVIEČIAME VISUS PRISIJUNGTI

VOKĖ BĖGA 2017

INFORMACIJA TĖVELIAMS

Rinkliavos darželiuose – praeitis

SUNKIAI BESIVERČIANTIEMS – PARAMA MOKYKLINĖMS PREKĖMS ĮSIGYTI IR NEMOKAMAS MAITINIMAS

Visa informacija čia

SOCIALINĖ KAMPANIJA „TĖVYSTĖS GALIMA IŠMOKTI“

Visus kviečiame jungtis ir dalintis informacija

SOCIALINĖ KAMPANIJA „TĖVYSTĖS GALIMA IŠMOKTI“

RUGSĖJO 1 – OSIOS ŠVENTĖ

Raibas ryto paukštis pirmokėlį kėlė
Bėk skambučio pusėn, laukia abėcėlė.
Mokytojas laukia, kaip žynys pritilęs,
Laiko – metų metai… Kelio – mylių mylios

Lyg muzika nuaidi skambūs žodžiai –
Šnekos lietuviškos garsai;
Juos geria visad Tavo ausys godžiai –
Žinių, naujienų, patirties klausais.

Šiais žodžiais Trakų Vokės gimnazijoje prasidėjo Rugsėjo 1-osios šventė, į kurią susirinko 405 mokiniai, jų tėveliai, seneliai, gimnazijos mokytojai ir darbuotojai. Renginį organizavo 12 klasės mokiniai ir jų auklėtojas Kęstutis Bačkis. Renginyje dalyvavo Lentvario Viešpaties apreiškimo Švč. M. Marijos parapijos klebonas Gintaras Petronis, Rytų Lietuvos mokytojų sąjungos pirmininkė Danguolė Sabienė, Tautinių mažumų depertamento direktorė Vida Montvydaitė. Tradiciškai mokslo metų pradžią paskelbė mokyklos direktorė Genė Talačkienė, kuri įteikė padėkos raštus 2016-2017 m.m. geriausiai baigusiems mokiniams. Šventinę nuotaiką dovanojo Lietuvos balso finalininkė, eurovizijos dainų konkurso vokalistė Lina Žilinsklaitė.
Renginys baigėsi kartu abiturientų ir mokytojų sugiedotu Trakų Vokės gimnazijos himnu.